Pizza event

Pizza w ofercie cateringowej? TAK!

Nie mogłam się powstrzymać od umieszczenia jej w naszym MENU. Dlaczego? Bo jest pyszna, chrupiąca, na bardzo cienkim cieście, zrobiona wyłącznie według mojej , ściśle tajnej receptury 🙂


Wyselekcjonowane składniki lądują na sosach w dwóch odsłonach:

Pizza czerwona – wydawałoby się, że klasyczna… Nic bardziej mylnego! Bazą tej propozycji jest przygotowywany przeze mnie sos z pieczonych pomidorów (czterech różnych odmian). W połączeniu z odpowiednimi ziołami, daje bardzo lekką, świeżą odsłonę zwyczajnego sosu pomidorowego.

Pizza biała – wiadomo – na białym sosie. Rzecz w tym, jakiej jakości jest produkt, z którego go wykonujemy. Tutaj mowa o śmietanie od naszego lokalnego dostawcy z Perlina. Po odpowiedniej obróbce oraz przyprawieniu powstaje niezwykle kremowy, wyrazisty sos śmietanowy. W niektórych moich propozycjach łączę go z niewielką ilością pasty z czarnej trufli – wtedy to już nie biała pizza, a biała dama:)

 

CZĘSTUJ SIĘ 🙂

Organizujesz ważne przyjęcie i chcesz zaproponować gościom "coś innego"?

Zaproś „PIEPRZ I LAWENDĘ” do swojego ogrodu lub domu, a urządzimy tam prawdziwy pizza SHOW dla Twoich znajomych! Twoi goście będą mieli możliwość wyboru swoich ulubionych dodatków, a my zajmiemy się tym, by w kilka minut ich autorska pizza znalazła się na talerzu!

Jeśli szukasz kreatywnej i smacznej atrakcji na Kinderbal, Komunię lub inne przyjęcie dla dzieci – postaw na „Warsztaty z Pizzą” ! Tam w formie twórczej zabawy, Wasze pociechy będą miały możliwość przygotowania własnej pizzy. Z pomocą wykwalifikowanego animatora sprawimy, że praca w „polowej” kuchni, stanie się niesamowitą frajdą, a zwieńczeniem zabawy będzie uczta! 🙂